تـــیمـــارِســـتان
سـعی میـکنیـم آهنگـهایِ خـوبی رو بـرای دانلـود ایـنجا قـرار بـدیم!خـوشحـال میـشیـم با نـظـراتتـون کـمکـمون کنیـن
صفحه نخست               نسخه موبایل               عناوین مطالب وبلاگ              تماس با من
کسانی در این جهان پیش می روند که بیدار می شوند و به جستجوی شرایط مورد نظر خود می روند و اگر آن را نیافتند ، آنرا ایجاد می کنند .

کسانی در این جهان پیش می روند که بیدار می شوند و به جستجوی شرایط مورد نظر خود می روند و اگر آن را نیافتند ، آنرا ایجاد می کنند .

اگر شما کنترل زندگی خود را در دست نگیرید دیگری این کار را خواهد کرد .

شما با رفتاری که با دیگران می کنید به آنها می گویید که با شما چگونه رفتار کنند .

ما اشیاء را همان طور که هستند نمی بینیم بلکه همان طور می بینیم که ترجیح می دهیم.

اگر بتوانید طوری باشید که از کسی انتظار تحسین خود را نداشته باشید، به طور خودکار در شما جذبه ای فعال خواهد شد و دیگران به شما جذب می شوند.

هر زمان که احساس بدی نسبت به چیزی داشتید تا موقعی که اعتماد به نفس کافی برای انجام کارتان را بدست آورید، صبر کنید. سعی کنید بفهمید احساس بدتان از کجا سرچشمه می گیرد. حال توجه کنید که ذهنتان برای برطرف شدن احساس بدتان چه راه هایی را به شما پیشنهاد می کند. راهی که از همه مثبت تر است را انتخاب کنید و رفتار کنید .

حوادث، رفتارها و حرکات را مثبت معنی کنید .

از خود زیاد سؤال کنید .توجه داشته باشید سؤالاتی که طراحی می کنید با دید مثبت و در جهت رسیدن به اهدافتان باشند.

شما هر چه بیشتر بر چیزی تمرکز کنید به همان میزان آن چیز را به دست می آورید .

اعتقادات خود را نظم دهید .اصولی را در زندگی خود مشخص سازید که همیشه به آنها عمل کنید و به آنها احترام بگذارید. این اصول را طبق اهداف خود برنامه ریزی کنید .

شکست راهی برای پیروزی است.

کارهای بزرگ لازم است به دست شما تکه تکه شوند و با قدرت حل شوند .

اگر کاری که کردید نتیجه بخش نبود و شما را به هدفتان نرساند، کار دیگری انجام دهید .شما موفق می شوید.

فرمولی برای موفقیت :میزان اشتباهات خود را دو برابر کنید !امروز شما آینده ی خود را می سازید .

کشف کنید که شما واقعاً چه می خواهید و به چه چیزهایی می خواهید دست پیدا کنید، سپس راه رسیدن به آنها را مجسم کنید و راههای گوناگون را مشخص کنید و یکی یکی آنها را امتحان کنید. شما به اهدافتان خواهید رسید .

هدف در زندگی، زندگی با هدف است .

سه مرحله برای زندگی عالی: یک هدف آشکار، یک وسیله که هدفتان را در جهت خوبی قرار دهد و موانعی که شما در طول رسیدن به هدف نهایی بر سر راه خود خواهید دید !

چیزهایی که اهمیت بیشتری دارند هرگز نباید به اندازه ی چیزهای با اهمیت کمتر، دیده شوند .

به شخصی فکر کنید که عمیقاً به او احترام می گذارید. سه مشخصه را که در این شخص وجود دارد و باعث تحسین است نام ببرید. آن مشخصه ها را یاد بگیرید و اجرا کنید .

وقتی حادثه ای برای ما اتفاق می افتد، چیزی که عکس العمل ما را در مقابل آن ایجاد می کند، تفسیری است که ما از آن حادثه داریم .

تصورات منفی ما بزرگترین دلایل برای بیماری های ما هستند.

هر چقدر ظرفیت ما برای تحمل فشارهای روانی بیشتر باشد، ما در بالاترین حد توانایی خود عمل می کنیم .

سختیها، زیبایی و لذت رسیدن به هدف ها را به ما می چشانند .منتظر سختی ها باشید و با تمام وجود خود را برای مقابله کردن با آنها آماده کنید.

وقتی در طول روز بدنتان تمایل به چرت زدن داشت، اجازه بدهید 10 تا 15 دقیقه این کار را انجام دهد. بسیاری از چرت های کوتاه روزانه از خواب های سنگین و طولانی مدت در روز بهتر خستگی ما را می گیرند. ما می توانیم بعد از یک چرت کوتاه، بهتر، مفید تر و با دقت تر کار کنیم .

حرکات ساده ی ورزشی در طول روز برای بهتر کار کردن و شادابی شما بسیار مفید هستند .

به این سؤال که شما در بهترین حالت چه کسی خواهید شد و هستید، زیاد فکر کنید.

فقط با تصور و رویاهایی از موفقیت و راه رسیدن به هدفها به آنها نمی رسید باید تلاش را نیز پشتوانه ی آن کنید تا رسیدن به هدف برای شما بیمه شود در این صورت شما حتماً به هدفتان خواهید رسید .

به تمام جوانب اصلی زندگی خود فکر کنید، اقوام، دوستان، وضعیت تحصیلی، وضعیت شغلی، سلامتی، جامعه، رشد و تعالی روحتان و...

شما واقعاً دوست دارید چه اتفاقی بیفتد؟ شما واقعاً دوست دارید چه چیزی را یاد بگیرید؟ چه مهارت هایی را دوست دارید، بدست بیاورید؟ چه مقدار پول دوست دارید، بدست آورید؟ چه جنبه هایی از شخصیت خود را دوست دارید که گسترش پیدا کنند؟ فکر کنید و مجسم کنید .

یکی از ساده ترین کلیدها برای ایجاد انگیزه این است که احساس پیشرفت برای دست آوردن اهدافتان را در خود به وجود بیاورید نه این که صبر کنید تا به هدفتان برسید و یا آن را از دست بدهید .

وقتی مانعی را در رسیدن به هدفتان دیدید ابتدا سعی کنید از روی آن بپرید و اگر نشد کمی به عقب بروید و راهی دیگر را به سوی هدف پیش بگیرید.

هدف اصلی خود را به هدف های کوچکتر تقسیم کنید و آنها را اولویت بندی کنید سپس برای رسیدن به هر یک از هدفهای کوچکتر یک حداقل طول زمانی در نظر بگیرید. سپس سعی کنید در آن طول زمانی به هدفتان برسید .

برای این که به هدفتان برسید ، قبل از شروع به پیمودن راه وسایل مورد نیاز خود را آماده کنید. آنها را نام ببرید و سعی کنید در کوتاه ترین فاصله ی زمانی آنها را تهیه کنید و بعد راه را شروع کنید .

وسایل مورد نیاز شما می توانند چنین باشند :

مهارت ها، کیفیت ها، استعداد ها و نیروهایی که خداوند در وجود شما قرار داده است.

جامعه ی شما

پول نقدی که دارید و میزان سرمایه ی شما

میزان مالکیت های شما

خودتان را به خوبی باور داشته باشید و مطمئن باشید به آن چیزی که می خواهید می رسید .این خیلی مهم است .

شما می توانید ثروتمند و سخاوتمند باشید !

ثروتمند بودن فقط به داشتن پول نیست بلکه دسترسی داشتن به منابع است. حال این منابع از نظر تکنیکی به شما تعلق داشته باشند یا خیر. مهم این است که شما هم می توانید از آن منابع استفاده کنید. در این صورت خیابان ها، پارک ها، کتابخانه ها، طبیعت و ... همه جزئی از ثروت شما را تشکیل می دهند .

مسلماً بخشی از ثروت پول است اما تمام ثروت پول نیست و نمی توان با داشتن آن خود را ثروتمند دید .

ثروت باید با تلاش و پشتکار به دست آید در غیر این صورت امیدی به ماندگار بودن و صحیح مصرف شدن آن نیست. منتظر این نباشید که کسی به شما ثروت را بدهد زیرا در این صورت آن مانند آب جاری در جوی از دست شما خواهد رفت. به قول یک ضرب المثل قدیمی، باد آورده را باد می برد.

توجه داشته باشید که شما نمی توانید به فقراء کمک کنید، اگر یکی از آنها باشید!

به فقر فکر نکنید تا هیچگاه فقیر نشوید.

پول خوب است به خاطر پشتوانه و تکیه گاهی که برای دارنده ی آن می سازد. چه بسیار افرادی که پول را به خاطر خود آن خواسته اند و به آن دیوانه وار عشق ورزیده اند .اغلب این افراد حتی از پول خود بهره ی کافی را نمی برند و فقط حریصانه به جمع آوری آن می پردازند. این پول و ثروت نهی شده است .

به همان اندازه که پول داشتن مهم است، نحوه ی استفاده و بهره بردن از آن نیز مهم است. زیرا چیزی که در آن سودی نباشد دنبال آن رفتن بیهوده کاری است و اساساً افراد موفق از داشته های خود بهترین استفاده را کرده اند .

وابستگی به هر جسم مادی ریشه ی یک مشکل است. باید از پول استفاده کرد اما به آن وابسته نبود. اصل ایجاد پول و دست یابی به آن باید با تفکر، هنر و خلاقیت همراه باشد تا به خاطر از بین رفتن ثروت نگرانی نباشد .

همیشه داشته ها و مالکیت های خود را بشمارید. احساس شادی و لذت کنید .خدا را شکر کنید و به تک تک چیزهای دیگری که می خواهید فکر کنید. بیندیشید که چگونه می توانید هر یک از آنها را بدست آورید .

یادآوری چند نکته :

هر چقدر بیشتر بر روی چیزی تمرکز کنید آن را بیشتر به دست می آورید .

هر چقدر بیشتر بر روی مسائل مثبت تمرکز کنید آن مسائل بیشتر به شما روی می آورند .

هر چه یک مرد فکر می کند هست ، همان خواهد بود .

افکار شما یک انرژی هستند، هم قدرتمند و هم خلاق .

افکار شما مستقیماً بر روی رفتار شما اثر می گذارند. رفتار خود را با مثبت کردن افکارتان تنظیم نمایید .

هر چیزی که قابل اندازه گیری باشد، انجام پذیر است .

تمام پول در جهان صرف احساس خوب می شود .

پول یکی از پاداش هایی است که شما دریافت می کنید تا ارزش افزوده به زندگی مردم بدهید .

این مهم و زیبا است که با پول خود چه تعداد از هم وطنان خود را شاد کنید .شاد کردن آنها باعث احساس خوب و رضایتمندی در شما می شود .

ذهن حساس است، بنابراین مهم است به خودتان این سیگنال را بدهید که» تغییرات مثبت اتفاق می افتند«.

چهار کلید برای تولید پول :

منحصر به فرد بودن: سعی کنید در کار خود تک باشید. همیشه مردم به دنبال بهترین ها میروند، پس همیشه در کار خود بهترین باشید .

فرصت: هر چقدر برای مردم ارزش بیشتری داشته باشید پول بیشتری بدست خواهید آورد. گشاده رویی و روی باز، زیبا سخن گفتن، انصاف و ... ارزش شما را بین مردم بالا میبرد.

تأثیر: هر چقدر شما تفاوت بیشتری در زندگی دیگران ایجاد کنید، پول بیشتری خواهید گرفت. چرا پزشکان بیشتر از معلمین درآمد دارند؟ به خاطر این که بسیاری از مردم به سلامتی خود بیشتر بهاء می دهند تا تحصیلات .

ادراک :هر چقدر ارزش محصولی برای مردم بیشتر باشد، مردم به آن پول بیشتری می پردازنددوشنبه 24 مرداد 1390 :: 13:10
 
   
کد موزیک می خوای؟